Atribuită
Cumpărare directă
Piesa componenta pentru multifunctionala XEROX WORK CENTER 7232 conform comanda1803/05.10.2020 Unitate developare Y - Developer housing yellow, cu montare inclusa Tip produs: Genuine, fotoconductor Developer housing yellow – 604K59600 cu Developer yellow – 675K38940 Piesele se vor furniza cu certificate de conformitate Termen furnizare si prestare servicii montare, conform ofertei: 15 zile lucratoare de la data comenzii ferme, pana cel tarziu 26.10.2020
- Număr anunț
- DA26530733
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.735,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.735,16 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.