Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza in continuarea serviciilor deja achizitionate prin DA 26204989/31.08.2020 , urmatoarele servicii de telefonie fixa ,comunicare independent de alimentarea cu energie electrica si date mobile pe fibra optica cu urmatoarele caracteristici ; - 8 linii telefonice fixe cu convorbiri nelimitate catre orice retea fixa sau mobile din Romania - 4 conexiuni acces internet aditional punctelor fixe , viteza Best effort download 500 Mbps - 1 internet fibra optica Banda garantata simetrica 40 Mbps, acces metropolitan 100 Mbps - 1 serviciu acces VPN , viteza min. 4 Mbps - 1 punct terminal alarmare, - 7 puncte acces internet fibra optica , latime banda garantata de min. 40Mbps/1000Mbps , ip Fix , distribuite pe lungimea de 12 km , de-a lungul DN12B pentru acces free internet si supraveghere /monitorizare video factori de mediu ; - fibra optica tip METRONET cu latime de banda garantata de min. 40Mbps/1000Mbps ; Perioada contractuala 12 de luni, INCEPAND CU LUNA OCT. 2021; Total abonament lunar 347,66 euro fara tva.
- Număr anunț
- DA26513768
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.334,72 RON
- Valoare atribuită
- 20.334,72 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.