Atribuită Cumpărare directă

Masa consiliu 2100 x 900 x 750 (h) mm, din pal melaminat cu grosime de 36 mm, forma ovala, prevazuta cu 2 picioare centrale din inox sau aluminiu cu baza rotunda. Masa este prevazuta cu o trecere pentru cabluri. Culoare pal: bej bumbac

Număr anunț
DA26520993
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
MOB ART GRUP SRL (CUI 15142917)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.050 RON
Valoare atribuită
2.050 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.050 RON

din 2.050 RON estimat