Atribuită Cumpărare directă

Sano Floor FRESH curăţă, lustruieşte, parfumeaza şi protejează toate tipurile de pardoseli, lăsând încăperea curată şi intens parfumată.

Număr anunț
DA26523642
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620,20 RON
Valoare atribuită
620,20 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620,20 RON

din 620,20 RON estimat