Atribuită Cumpărare directă

PARCHET 10MM C32-70MP,PLINTA -14BUC. COLT INT 2/SET, COLT EXT PLINTA 2/SET, IMBINARE PLINTA -5SETJ. CAPETE S/D PLINTA -3SET.J BANDA MASCARE 5-2BUC, IZOLATOR PARCHET 6 MM-14 PACHETE DIBLU 6x60 100BUC, SPUMA PU -5BUC PROFIL STEJAR -2BUC, SILICON-2BUC

Număr anunț
DA26533798
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR DUMITRESTI (CUI 4447363)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.492,18 RON
Valoare atribuită
3.492,18 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.492,18 RON

din 3.492,18 RON estimat