Atribuită Cumpărare directă

PULPA PORC, SPATA PORC, PIEPT PUI, SALAM SECUIESC, CREMVURSTI, UNTURA

Număr anunț
DA26530164
Autoritate contractantă
Gradinita Eszterlanc (CUI 4367485)
Furnizor / câștigător
ADRIANUS COM SRL (CUI 19140820)
Cod CPV
15113000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.727,15 RON
Valoare atribuită
1.727,15 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.727,15 RON

din 1.727,15 RON estimat