Atribuită
Cumpărare directă
pitura verde 0.6 litri - 4 buc x 8.40 lei diluant univehttps://e-licitatie.ro:8881/#rsal 0.9 litri - 1 buc x 5.88 lei vopsea lavabila - 1 buc x 100.84 lei banda delimitare - 3 buc x 16.81 lei butuc centrat 80mm - 1 buc x 42.02 lei autocolant 0.9 metri - 2 metri x 10.08 lei autocolant 0.45 metri - 2 metri x 6.72 lei
- Număr anunț
- DA26528817
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263,03 RON
- Valoare atribuită
- 263,03 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.