Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipamente protectie cf anunt 1165563

Număr anunț
DA26524371
Autoritate contractantă
Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI 27457340)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.191,50 RON
Valoare atribuită
17.191,50 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.191,50 RON

din 17.191,50 RON estimat