Atribuită Cumpărare directă

Pachet Produse igiena 1 Spuma Tork maini 1L-12Buc 51.00 Lei/buc 2 Hartie Tork matic 280m-12 buc 51.00Lei/buc 3 Hartie igienica jumbo 2 str. alb -24 buc 6.90lei/buc 4 Hartie 'Z' tork maini 20buc/bax-3buc 180lei/bax

Număr anunț
DA26522920
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES (CUI 4322548)
Furnizor / câștigător
RED STRUCTS INVEST S.R.L. (CUI 42023360)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.929,60 RON
Valoare atribuită
1.929,60 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.929,60 RON

din 1.929,60 RON estimat