Atribuită
Cumpărare directă
OFERTANTUL VA DA ACCEPT NUMAI IN CONDITIILE IN CARE CAPSULELE POT FI UTILIZATE LA APARAT TIP "Espressor cu capsule Krups Infinissima KP173B31, sistem NESCAFÉ® Dolce Gusto®, " - Diferite capsule NESCAFE DOLCE GUSTO: 1 cutie cafeaulait, 4 cutii intenso, 1 cutie latte machiato.
- Număr anunț
- DA26529325
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15861000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,66 RON
- Valoare atribuită
- 126,66 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.