Atribuită
Cumpărare directă
Produse Curatenie - Nr.crt Denumire produse sau servicii U.M Cantitate Pret unitar Valoare Valoare TVA 1 Domestos 750ml buc 30 7.6 228 43.32 2 Hartie igienica mini jumbo 2 straturi, alb, 12role/set buc 108 3.78 408.24 77.57 3 Sapun lichid antibacterian Clovin cu lamaie, 5L buc 10 26.75 267.5 50.83 4 Asevi detergent pardoseli 1L, roz, portocala buc 30 10.5 315 59.85 5 Detergent parchet Asevi 950ml buc 30 7.5 225 42.75 6 Saci menajeri negri 35L, 50buc/rola, Rapido rola 100 2.95 295 56.05 7 Lavete universale Parfumate Lemon, 5buc/set Stella Pack 50x40 set 20 3.55 71 13.49 8 Bureti vase colorati, 10buc/set set 3 2.65 7.95 1.51 9 Solutie geam Ajax 500ml buc 30 5.5 165 31.35
- Număr anunț
- DA26544899
- Autoritate contractantă
- Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
- Furnizor / câștigător
- THINGS FOR YOUR OFFICE SRL (CUI 36316366)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.982,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.982,69 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.