Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Banda dublu adeziva 25mmx50m Forster 5.00 ROLA 18.50 92.50 2 Agrafe 28mm 100/cutie Forster 20.00 Cutie 1.20 24.00 3 Saci menaj 60l (58X78) 16-18 microni 20/set HDPE 5.00 ROLA 3.04 15.20 4 Burete spirala inox Vileda 6 BUC 7.72 46.32 5 Saci menaj 60l (60x70) 20/rola- galbeni 5 BUC 4.02 20.1 6 Hartie igienica 2 strat x 170m 12role rezerva 4 SET 42.95 171.8 7 Servetele dispenser "Z" 1 strat x 230buc v 80 BUC 2.98 238.4 Total fara T.V.A. = 608.32 LEI
- Număr anunț
- DA26535491
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 608,32 RON
- Valoare atribuită
- 608,32 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.