Atribuită Cumpărare directă

Acumulator 12V/180Ah-8buc; acumulator 12V/100Ah-3buc; acumulator 12V/70Ah-5buc; acumulator 12V/80Ah-2buc.

Număr anunț
DA26541961
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.059,72 RON
Valoare atribuită
6.059,72 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.059,72 RON

din 6.059,72 RON estimat