Atribuită
Cumpărare directă
GRESIE ADERENTA ANTIALUNECARE PORTELANATA PENTRU EXTERIOR PREMIUM GRESIE DE PLACARE PODELE DIMENSIUNI : MINIME 30X30 MAXIME 45X45 PENTRU CADITE SI CAZI DE DUS, TREPTE DE SCARI SI BAZINE ADERENTA , DE EXTERIOR , PORTELANATA, LIVRABILA LA CUTIE DE 1.44 MP , FABRICATIE UE NUNATE DE CULOARE MARON,BEJ, GRI, IMITATIE PARCHET
- Număr anunț
- DA26522333
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
- Cod CPV
- 44912200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.013 RON
- Valoare atribuită
- 10.013 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.