Atribuită Cumpărare directă

Autoritate Contractanta: SCOALA GENERALA ROMAN VIKTOR MARTINIS 2) Tip asigurare – ACCIDENTE / HR05PST 3) Date despre asigurare/acoperiri – ACCIDENTE 4) Valabilitate: 16.10.2020-15.10.2021 5) Prima de asigurare – 85 Ron 6) Conditii de plata - integral

Număr anunț
DA26541627
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială ”Roman Viktor” (CUI 4368057)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85 RON
Valoare atribuită
85 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85 RON

din 85 RON estimat