Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb cu montaj pentru instalatia de incalzire centrala a cladirii Primariei din str. Independentei, nr. 10A: KIT REGULATOR CU FILTRU - ALIMENTARE APA RECE MATERIALE RACORDARE REGULATOR VAS EXPANSIUNE SANITAR 50 LITRI - 10 BARI POMPA RECIRCULARE SCHIMBATOR - STOCATOR MANOPERA

Număr anunț
DA26524437
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.682 RON
Valoare atribuită
3.682 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.682 RON

din 3.682 RON estimat