Atribuită Cumpărare directă

Spectroquant® Nitrat - cell test, kit pentru determinare fotometrica nitrati (reactie cu DMP), 0.5 - 25.0 mg/l NO₃-N 2.2 - 110.7 mg/l NO₃⁻.Ambalare 25 teste / kit. Producator Merck Millipore.

Număr anunț
DA26540979
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511,68 RON
Valoare atribuită
511,68 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

511,68 RON

din 511,68 RON estimat