Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2) DESCRIERE: MONTARE HIDROFOR SI LUCRARI AFERENTE (MONTAT TEAVA, ROBINETI, ARMATURI, ETC)

Număr anunț
DA26557276
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GURA CALITEI (CUI 28112225)
Furnizor / câștigător
TERRASAV CONSTRUCT SRL (CUI 33161186)
Cod CPV
45332400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.128,32 RON
Valoare atribuită
5.128,32 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.128,32 RON

din 5.128,32 RON estimat