Atribuită Cumpărare directă

Trusa electrician profesionala YT-0903 YT-55293 conform caiet de sarcini si oferta nr.18776/AP/06.10.2020. Termen de livrare : 7 zile

Număr anunț
DA26540227
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.978 RON
Valoare atribuită
4.978 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.978 RON

din 4.978 RON estimat