Atribuită Cumpărare directă

HALAT VIZITATORI 25 GR ALBASTRU. Produsele sunt insotite de cetificate de calitate, certificate ISO, declaratie de conformitate, aviz MSP, cert. CE, termen de valabilitate de cel putin 80% din termenul prescris de producator, etc

Număr anunț
DA26556620
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat