Atribuită Cumpărare directă

DIRIGENTIE DE SANTIER LUCRARI CASA MORTUARA - LUCRARI DE CONSTRUCTII CIVILE INCLUSIV INSTALATII.

Număr anunț
DA26558873
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
CONSULT PRIMO PARTENER S.R.L. (CUI 27790734)
Cod CPV
71521000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat