Atribuită Cumpărare directă

Consumabile masina de spalat instrumentar model W 8668, s/n WAA087178 SI WAA087169 Filtru HEPA - 5,102.65 - 1 buc - 5,102.65 Furtun dozare detergent - 406.83 - 2 buc - 813.66 Furtun dozare acid - 346.54 - 1 buc - 346.54

Număr anunț
DA26568043
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
42972000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.525,70 RON
Valoare atribuită
12.525,70 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.525,70 RON

din 12.525,70 RON estimat