Atribuită Cumpărare directă

Masa reglabila LUNA pentru gradinita (1 modul) (700x507x460-580mm) 40 galbene,40 albastre Set mobilier scolar individual cu inaltime reglabila 5 buc Banca scolara individuala, cu inaltimea reglabila 40 buc Dulap cu 5 usi, pentru copii (1550х550х1560mm) 15 buc

Număr anunț
DA26558961
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 28977480)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.250 RON
Valoare atribuită
28.250 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.250 RON

din 28.250 RON estimat