Atribuită Cumpărare directă

22 cutii gresie, 27.28 m2

Număr anunț
DA26565085
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
Furnizor / câștigător
SAIKALLYS SRL (CUI 35772836)
Cod CPV
44912200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.154,89 RON
Valoare atribuită
2.154,89 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.154,89 RON

din 2.154,89 RON estimat