Atribuită
Cumpărare directă
10169000 Hartie copiator A4 , 80 g, 500 coli/top, OPTITEXT , Caracteristici rezultate in urma analizei si incercarilor LAREX: Grosime : 110.1 Grad de alb CIE %: 112.76 Opacitate % : 93.46 Umiditate % 30189789 NEGRU-30133465 ROSU-30177789 VERDE-30177654 Mecanism metalic de calitate Buzunar pe cotor cu eticheta de carton interschimbabila. Orificiu metalic de prindere pentru manevrare usoara. Format: A4 Latime cotor disponibil : 55 mm Culori disponibile: albastru 30188990 NEGRU-30177651 ROSU-30149000 VERDE-30134565 Mecanism metalic de calitate Buzunar pe cotor cu eticheta de carton interschimbabila. Orificiu metalic de prindere pentru manevrare usoara. Format: A4 Latime cotor disponibil :75 mm Culori disponibile: albastru 30744809 Folie transparenta din polipropilena (PP) cu perforatii standard pentru indosariere Deschidere: partea superioara Format: A4 Grosime: 38 microni Ambalare: 100 buc/set 21104100 Pix corector 7 ml, varf metalic, Pelikan
- Număr anunț
- DA26567380
- Autoritate contractantă
- ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.963,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.963,50 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.