Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie produse - pachet diverse materiale pentru intretinere.: TRUSA CHEI = 1 BUC * 285.71 LEI ; CIOCAN = 1 BUC*29.41LEI; CIOCAN = 1 BUC*16.81 LEI; SET COMPREOR 1BUC*201.68LEI; CHEIE REGLABILA= 1BUC*70.59LEI; TRUSA INELARA = 1 BUC*210.08 LEI ;PATENT = 1BUC*32.77 LEI; PATENT= 1 BUC*16.39 LEI;PATENT = 1 BUC*25.21
- Număr anunț
- DA26559132
- Autoritate contractantă
- Comuna Corbeni (CUI 4122051)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 888,65 RON
- Valoare atribuită
- 888,65 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.