Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu 2 usi Arctic AD54280+, 250 L, Clasa A+, H 160 cm, L 54 cm, Garden Fresh, Alb, AD54280+

Număr anunț
DA26560414
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.298 RON
Valoare atribuită
2.298 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.298 RON

din 2.298 RON estimat