Atribuită
Cumpărare directă
1 Hartie de filtru dia 47 mm -set 100 buc Qualitative filter papers, standard grades, grade 1 and 1V, Whatman™, diam. 47 mm 516-3104 100buc 1 Whatman products (Cytiva) 42.47 42.47 2 Magneti agitare set 10 buc de diferite dimensiuni (2 buc. : 10x6, 15x6, 20x6, 25x6, 30x6) Magnetic stirring bars, cylindrical, PTFE, 10 mm * 6 mm BOHLC350-09 buc 2 BOLA 8.28 16.57 3 Magnetic stirring bars, cylindrical, PTFE, 15 mm * 6 mm BOHLC350-14 buc 2 BOLA 9.53 19.07 4 Magnetic stirring bars, cylindrical, PTFE, 20 mm * 6 mm BOHLC350-16 buc 2 BOLA 7.82 15.65 5 Magnetic stirring bars, cylindrical, PTFE, 25 mm * 6 mm BOHLC350-19 buc 2 BOLA 8.15 16.30 6 Magneti de agitare 25x7 - set 10 buc Magnetic stirring bars, cylindrical, PTFE, 25 * 7 mm BOHLC350-20 buc 10 BOLA 6.38 63.77 7 Magneti agitare 35x6 - set 10 buc Magnetic stirring bars, cylindrical, 35 mm * 6 mm 442-4530 5buc 1 VWR Collection 93.95 93.95 8 Balon cotat Duran clasa A gradatie albastra 10 ml cu dop de sticla - 10 buc Measuring flask, class A, blue graduation, glass stopper, 10ml. Measuring flask, class A, DURAN®, blue graduation, certified conformity, with dated batch identification, standard ground and glass stopper, calibrated for IN, DIN EN ISO 1042. 2820261 buc 10 Hirschmann 39.19 391.89
- Număr anunț
- DA26561134
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 659,67 RON
- Valoare atribuită
- 659,67 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.