Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 140g hoch br top smant-96 buc 2500g mc conopida-5 buc aro kaizer afumat pulpe dezcg- 10 kg inferioare-10 lamai-5.095kg ceapa -150kg cartofi-257 kg 1kg coronita zahar-10 5kg barilla fusili-6 buc 5kg mc orez arborio-4 buc 75g maggi scrg legume-20 tiple 75g maggi scrg gaina-20 tiple 500g fl gris-102
- Număr anunț
- DA26553097
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.642,99 RON
- Valoare atribuită
- 3.642,99 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.