Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze pachetul de materiale pentru reamenajarea spatiilor verzi pe raza orasului Voluntari, astfel: 36 bucati manusi lucru, 4 bucati cordelina, creta alba 12 bucati, vopsea alba 24 bucati, conexpand - 20 bucati, rezerve trafalet- 20 bucati, pensule 8 bucati,sfoara trasat 2 bucati, lacat 1 bucata, cot bronz - 1 bucata, robinet 3 bucati, panza flex 2 bucati, spray negru 8 bucati, banda adeziva 2 bucati, ulei ungere lant- 48 bucati, ciocan 1 bucata, vopsea rosie Casabella- 5 bucati, faras cu coada - 5 bucati, produse ce-i sunt necesare subscrisei pentru indeplinirea obiectului de activitate si a clauzelor contractuale.
- Număr anunț
- DA26537212
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268 RON
- Valoare atribuită
- 2.268 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.