Atribuită
Cumpărare directă
100 Abonamente Sandbox 5GB+TAB 100 tablete Tableta Huawei MediaPad T3 10 Argintiu Costul total pentru o perioada contractuala de 12 luni este de 140.40 EURO fara TVA, reprezentand 693,21 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO = 4.9374 RON valabil in data de 13.10.2020.
- Număr anunț
- DA26571647
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 137 (CUI 27981947)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.321 RON
- Valoare atribuită
- 69.321 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.