Atribuită Cumpărare directă

Blender (Nutribullet) cu următoarele caracteristici: - putere - 700 W - capacitate - 0,35-0,7 litri - funcții aparat - mărunțire și pasare a fructelor

Număr anunț
DA26549344
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39710000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat