Atribuită Cumpărare directă

CARBONAT DE POTASIU AGR ACS 500 G Ambalare : recipient plastic Puritate ≥ 99% Substante insolubile in apa (H2O) ≤ 0.01% Nitrogen total ≤ 0.001% Clorura (Cl–) Clorat (ClO3) ≤ 0.002% Fosfat (PO4) ≤ 0.001% Calciu (Ca) + Magneziu (Mg) ≤ 0.008% Silica (SiO2) ≤ 0.004% Fier (Fe) ≤ 0.001% Sulfati (SO4) ≤ 0.004% Metale grele (Pb) ≤ 0.0005% Cupru (Cu) ≤ 0.0005% Arsenic (As) ≤ 0.00005% Reglementari : M.W : 138,21 CAS : 584-08-7 EC : 209-529-3 H : H319-H315-H335 P : P280-P302+P352-P332+P313-P305+P351+P338-P304+P340-P501 Capacitate : 500 grame Producator Labbox

Număr anunț
DA26565912
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53 RON
Valoare atribuită
53 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53 RON

din 53 RON estimat