Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici principale: Tip produs: Fier de calcat Putere: 2400 W Talpa: Durilium Airglide Capacitate rezervor apa: 0.27 l Functii Debit de abur (g/min): 35 Calcare pe verticala: Da Jet de abur (g/min): 140 Functie pulverizare/spray: Da Auto-curatare: Nu Anti-calcar: Da Anti-picurare: Da Oprire automata: Nu Suport anti-alunecare: Da Varf cu aburi: Da Functii: Abur automat Altele: Orificiu cu alimentare apa extra mare Caracteristici tehnice Culoare: Rosu Greutate: 1.3 kg Garantie: 24 luni Conform caiet de sarcini

Număr anunț
DA26558011
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
42717000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,66 RON
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON

din 159,66 RON estimat