Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID ph neutru, să aibă un miros plăcut, să nu usuce mainile și să curețe suficiet de bine. Mod de ambalare bidon 5 litri. DETERGENT LICHID PENTRU VESELĂ să aibă miros plăcut, cu putere mare de degresare, să aibă agent de îngroșare, cu colorant alimentar, să curețe bine inclusiv vesela de plastic. Mod de ambalare de 5 litri. Prețul se ofertează pe litru.
- Număr anunț
- DA26569827
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL PLAST BUSINESS S.R.L. (CUI 26556523)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.