Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE TIP CASCO PENTRU AUTOVEHICULUL DACIA DUSTER TM01PIM DIN DOTAREA COMUNEI IECEA MARE

Număr anunț
DA26546442
Autoritate contractantă
COMUNA IECEA MARE (PRIMARIA) (CUI 16517225)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.496 RON
Valoare atribuită
1.496 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.496 RON

din 1.496 RON estimat