Atribuită
Cumpărare directă
Marker pentru tabla, 2 mm-set 5 Marker pentru tabla, 1.5 mm-set 5 Burete magnetic pentru tabla -buc 2 Rezerva pentru burete magnetic-set 2 Spray pentru tabla magnetica 250ml-buc 10 Dezinfectant pardoseli 2l-buc 25 Clipboard A4-buc 15 Clipboard A4, cu coperta-buc 10 Mapa din plastic A4, cu elastic-buc 50 Mapa din plastic A4, cu elastic, coolbox-buc 25
- Număr anunț
- DA26537527
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.812 RON
- Valoare atribuită
- 2.812 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.