Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE PRODUCTIA SI DIFUZAREA UNEI STIRI INFORMATIVE DE LUNI-VINERI . Echipele noastre de stiri se pot deplasa în teren, pe raza întregului judet, pentru a realiza materiale bine documentate, reflectate apoi în Stirile Antena 3 Deva, cel mai urmarit si longeviv buletin de stiri din judetul Hunedoara.
- Număr anunț
- DA26571218
- Autoritate contractantă
- Comuna Pui (CUI 4374059)
- Furnizor / câștigător
- ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.