Atribuită Cumpărare directă

0433171640 INJECTOR - BOSCH 6 x 83.31 lei 296.660 Scut protectie termica injectie- ELRING- 6 x 5.26 lei 296.520 Inel de etansare- ELRING- 6 x 4.65 lei

Număr anunț
DA26552280
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
44532200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,32 RON
Valoare atribuită
559,32 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,32 RON

din 559,32 RON estimat