Atribuită
Cumpărare directă
TUBURI CENTRIFUGA PP 50 ML NESTERILE, TUBURI CENTRIFUGA PP 15 ML NESTERILE, STATIV MICROTUBURI 1,5 ML PP, MICROTUBURI CENTRIFUGA GRADATE 1,5 ML, FILTRU SERINGA PTFE 13 MM PORI 0.45 MICRONI, FILTRU SERINGA PVDF 13 MM PORI 0.45 MICRONI, TRUSA DISECTIE 8 PIESE, CAPAC CU FILET PT FLACON CROMATOGRAFIE, FLACON PENTRU CROMATOGRAFIE TRANSPARENT 100 buc, CAPAC PT FIOLE PROBE ALUMINIU + SILICON 100 buc, PUNGA SIGILARE 80X120 MM, PUNGA SIGILARE 70X100 MM, VARFURI MICROPIPETE 100 - 1000 MICROLITRI UNIVERSALE, VARFURI MICROPIPETE 100 - 1000 MICROLITRI VARIANTA GILSON, MOJAR CU PISTIL PREMIUM LINE 60 ML, CILINDRU GRADAT CLASA A PREMIUM LINE 100 ML, VIZIERA PROFESIONALA PROTECTIE FATA, SERINGI PISTON 20 ML AC 18G 1 1/2, IZOPROPANOL AGR ACS PH EUR 5 L, ACETONITRIL GC/HPLC GGR 4 L, Lame microscop, 26x76 mm, margini slefuite, grosime 1 mm, cutie / set 50 buc, LAMELE MICROSCOP 24x32 MM, TAVITA CANTARIRE POLISTIREN NEAGRA 30 ML, TAVITA CANTARIRE POLISTIREN NEAGRA 5 ML, TAVITA CANTARIRE 5 ML, TAVITA CANTARIRE 30 ML, PALNIE CANTARIRE 3 ML, FIOLA PROBA CU CAPAC 3.5 MM, Sticla cu capac 1000 ml, FLACON CROMATOGRAFIE TRANSPARENT 12X32 MM, STATIV METALIC PENTRU 24 VIALURI 12X32 MM, CUTIE STOCARE 12 LAME MICROSCOP
- Număr anunț
- DA26569818
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.448,43 RON
- Valoare atribuită
- 4.448,43 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.