Atribuită
Cumpărare directă
Dulapurile pentru depozitarea substan?elor chimice fac parte din echipamentul standard al oricarui laborator, asigurând condi?iile de securizare necesare privind pastrarea substan?elor cu grad sporit de periculozitate. Caracteristici tehnice: • Structura din o?el, acoperita cu vopsea polimerica, dupa tratarea prealabila a suprafe?ei cu fosfa?i, pentru rezisten?a sporita la reactivi; • U?i batante din metal sau/?i sticla, cu încuietoare. Dotari op?ionale: rafturi metalice/ sticla.
- Număr anunț
- DA26566330
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.018 RON
- Valoare atribuită
- 4.018 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.