Atribuită
Cumpărare directă
Montat table punte principala (400x1800x8mm), placat table suprastructura la baza obturare zone corodate, inlocuit brachet parapet pp TB (partial 250x230x8mm) , Placat punte comanda spre TB (200x800x4mm) , (400x150x4mm) - 2buc, placat scara metalica urcare punte suprastructura prova cu tabla striata (800x750x6mm) Inlocuit sipci bancute pasageri de pe punte, toata partea lemnoasa bancute fiind putrezita si compromisa, prelucrat sipci, montat, aplicat lac pe sipci nou montate Vopsit cu verde opera moarta, punte principala, punte suprastructura pupa si prova, punte comanda. Vopsit cu alb suprastructura, tacalaje si balustrazi. Vopsit cu negru cos de fum, briu de acostare. Demontat/montat verificat articulatii zbaturi, confectie set bucsi de uzura zbaturi, rectificare bolturi.
- Număr anunț
- DA26568294
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
- Furnizor / câștigător
- CERNAVODĂ SHIPYARD SRL (CUI 32614190)
- Cod CPV
- 50246300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.371,98 RON
- Valoare atribuită
- 58.371,98 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.