Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Cristian doreste realizarea dezinfectiei in cladirile publice dupa cum urmeaza: - Primarie + anexa - 1250mp - Cladire str Lunga nr 96 - 500mp - Bloc locuinte sociale M. Viteazu - 875mp - Cladire "Pomul Verde" - 625mp TOTAL: 3250mp / interventie. Numarul total de MP (13000) este calculat pentru 4 interventii, in fiecare zi de vineri a saptamanii incepand cu data de 16.11.2020. Coeficientul de 2.5 conform ordinul MAIA a fost aplicat inainte de calcularea suprafetelor.
- Număr anunț
- DA26567360
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- SC MCM NOV SRL (CUI 30768222)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.990 RON
- Valoare atribuită
- 2.990 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.