Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE 500 h JCB 3CX- Serie : 2869176; Tip : 3CX 14HFWM

Număr anunț
DA26569882
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50111000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.789,50 RON
Valoare atribuită
3.789,50 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.789,50 RON

din 3.789,50 RON estimat