Atribuită
Cumpărare directă
imprimanta multifuncftionala, Format A4 Tehnologie laser Mod tiparire monocrom Functii disponibile: imprimare, copier, scanare, fax Duplex automat: FULL DUPLEX - La printare/copiere/scanare Conectivitate Ethernet 10/100/1000Base-T, USB2.0, wi-fi ADF da Format medii imprimare A4, A5, B4, B5 Imprimanta Viteza imprimare monocrom 40 ppm Rezolutie 1200x1200dpi Scanner Rezolutie 600x600dpi Format fisiere JPEG, TIFF si PDF Dispozitiv automat de alimentare cu inversare (RADF) pentru 50 coli Facilitate scanare scanare catre folder, scanare catre email, scanare catre retea Fax viteza de transmisie 33.6kbps Alte caracteristici Procesor 1GHz Memorie 1.5 GB RAM Timp imprimare prima pagina 6.5 secunde Volum lunar de imprimare pana la 80.000 pag/luna Capacitate standard de alimentare 250 coli Tava manuala 50 coli Compatibilitate sisteme de operare Windows,
- Număr anunț
- DA26568004
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI 8531717)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.335 RON
- Valoare atribuită
- 1.335 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.