Atribuită Cumpărare directă

Servicii contract de asigurare raspundere civila auto , perioada 12 luni, pentru autoturism DACIA DOKKER, putere 66 kw, capacitate cilindrica 1461 cmc, masa maxima 1838 kg, nr locuri 5, anul fabricatiei 2015.

Număr anunț
DA26513436
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara "Grigore Ghica Voda" Iasi (CUI 4541700)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075 RON
Valoare atribuită
1.075 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075 RON

din 1.075 RON estimat