Atribuită Cumpărare directă

apa plata 144x2.7523 cascaval 6x29.35 ceai 50x2.7524 lamai 3x 10.09 paine 14X3.8533 specialitati carne 10x30.2756 Zahar 1.5x8.26

Număr anunț
DA26503019
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.114,98 RON
Valoare atribuită
1.114,98 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.114,98 RON

din 1.114,98 RON estimat