Atribuită Cumpărare directă

Servicii de VPN necesare pentru extinderea rețelei RCVD la Garda de Intervenție Tismana - ISU Gorj, conform caiet de sarcini atașat

Număr anunț
DA26502059
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.871,04 RON
Valoare atribuită
4.871,04 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.871,04 RON

din 4.871,04 RON estimat