Atribuită
Cumpărare directă
1 buc prelungitor 3l5m 1 buc priza dupla st anya 1 BUC SFOARA 200GR 1 BUC CANCIOC 1 BUC DRISCA INOX 5 BUC COS GUNOI PEDA 18L 1 BUC COS GUNOI PEDALA 10L 2 BUC CM 11 25KG 3 BUC DIUANT UNIVERSA KOBER 4BUC EMAIL DIF CULORI 2 BUC LACATE 32 1 BUC LACATE 50 CR 5 BUC AJAX GEAM 10 BUC SACI MENAJ 60L FINO 1 BUC PITURA ALB 1 BUC MANUSI NITRIL 1 BUC HG CAPITAN 10/SET 8 BUC PROSOP SIDE FOI VERDE ZZZ40 M SFOARA 8MM ALBA 1 BUC PITURA ROSU
- Număr anunț
- DA26505852
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668,27 RON
- Valoare atribuită
- 668,27 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.