Atribuită Cumpărare directă

Diavolina Bio Fose -pudra pentru tratarea apelor reziduale.produs recomandat pentru tratarea apelor reziduale din fose septice, ministatii de epurare, canalelor colectoare, haznalelor. Reduce in proportie de 90% interventiile de desfundare sau curatare a foselor septice, nu mai necesita vidanjarea. Biodegradeaza peste 98%, permite un echilibru optim biologic. Elimina reziduurile, suprima in totalitate mirosurile, dizolva materia plutitoare (fecaliera) si urina; dizolva celuloza (hartie igienica sau absorbanti igienici); resturi menajere, detergenti, grasimi, amidon sau substante aminoacide. Este un produs ecologic, nu este toxic, nu este coroziv, nu este daunator mediului inconjurator, nu contine fosfati sau acizi. Produsul contine bacterii si enzime selectionate, anaerobe, nepatogene, recomandat pentru obtinerea unui rezultat optim in curatarea foselor septice, bazinelor colectoare si a intregului sistem depurativ al apelor reziduale provenite de la moteluri, restaurante, scoli, vile, case de vacanta, etc. SPECIFICATII APLICATII Ministatiii de epurare Fose septice Întretinerea canalelor de scurgere Toalete sapate ( wc-uri in curte) STRUCTURA PRODUSULUI Bacterii si enzime selectionate, nepatogene, nu contine genul Salmonella Non-patogenic, necontaminant INTERVALUL EFICACE AL PH-ului 6.0 - 9.0 INTERVALUL DE TEMPERATURA EFICACE -18°C - +40°C TERMEN DE VALABILITATE 10 ani de la data fabricatiei AMBALARE STANDARD Recipienti de 750 gr.

Număr anunț
DA26524673
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
FAIR INVEST SRL (CUI 15511054)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.565,54 RON
Valoare atribuită
5.565,54 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.565,54 RON

din 5.565,54 RON estimat